Szkolenia w Warszawie 2017

Warszawa to miasto ogromnych możliwości, nie tylko jeśli chodzi o oferty pracy, ale i oferty szkoleniowe. W tym artykule przedstawiamy dwa przydatne szkolenia w Warszawie.

W lutym kwietniu i czerwcu odbędzie się w Warszawie szkolenie organizowane przez firmę Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER. Jego tytuł to „Autoprezentacja i wystąpienia publiczne w praktyce”. 2-dniowe szkolenie kreowania własnego wizerunku zawiera ćwiczenia przy pomocy mikrofonu i kamery video, a także analizę mocnych stron uczestników oraz obszarów, które trzeba udoskonalić. Dzięki temu uczestnicy rozwiną umiejętność profesjonalnej autoprezentacji i wystąpień publicznych, poznają techniki argumentowania, nawiązania kontaktu ze słuchaczami, prowadzenia dyskusji oraz radzenia sobie ze stresem i trudnymi pytaniami. Szkolenie umożliwia efektywne wykorzystanie wszystkich kanałów komunikacji, poprawę pewności siebie podczas wystąpień publicznych oraz poprawę własnego wizerunku w oczach innych ludzi.

 

Polecamy szkolenia w  Warszawie.
Zobacz najlepsze oferty szkoleniowe tylko na http://www.szkolenia24h.pl – KLIKNIJ TEN LINK

 

Inne szkolenie, które odbędzie się w tym roku w Warszawie to Asertywność i komunikacja w biznesie. Zajęcia organizuje firma HIGH 5 Training Group. Program szkolenia obejmuje takie zagadnienia jak:

-Świadomość celu w komunikacji i realizacji zadań:
-Rozpoznanie indywidualnego potencjału w zakresie asertywności.
-Budowanie postawy asertywnej:
-Dialog konstruktywny:
-Komunikacja asertywna:
-Konstruktywne zachowania asertywne – ćwiczenia w oparciu o case study:
-Asertywność fizyczna: punkt siły, stabilizacja, melodia głosu.
-Pewność siebie w kontaktach zawodowych: ćwiczenia w oparciu o „case study”

Jesteś początkującym pracodawcą? Sprawdź jakie szkolenia mogą ci się przydać!