Kongresy 2012 w Warszawie

Jakie kongresy planowane są na początku 2012 w Warszawie – klika informacji.


13-14.04.2012, Warszawa, 2. MIĘDZYNARODOWY KONGRES MEDYCZNY. KOBIETA I MĘŻCZYZNA. ZDROWIE REPRODUKCYJNE I SEKSUALNE

W trakcie jednej z głównych sesji problemowych zostaną przedstawione aktualne poglądy na farmakoterapię, w tym farmakoterapię zaburzeń erekcji i kobiecych dysfunkcji seksualnych, antykoncepcję, hormonalną terapię zastępczą oraz leczenie bólu. Kolejna sesja poświęcona będzie zabiegom chirurgicznym w obrębie narządów płciowych kobiet i mężczyzn, z uwzględnieniem chirurgii estetycznej.

Drugi Międzynarodowy Kongres Medyczny KOBIETA I MĘŻCZYZNA. ZDROWIE REPRODUKCYJNE I SEKSUALNE,

który odbędzie się 13 i 14 kwietnia 2012 roku w salach konferencyjnych Hotelu Hilton w Warszawie.

——————————————-
XV Kongres Kadry 23-25 kwietnia 2012 Warszawa

07 lutego 2012

W dniach 23-25 kwietnia w Hotelu Intercontinental w Warszawie odbędzie się XV Kongres Kadry – największa i najbardziej prestiżowa konferencja, o wieloletniej tradycji, poświęcona tematyce HR.

———————————————

W dniach 24-25 maja 2012 r. odbędzie się XVII Kongres PFRN w Warszawie w Hotelu Radisson Blu Sobieski. Będzie to wyjątkowe wydarzenie, ponieważ po raz pierwszy Polska Federacja Rynku Nieruchomości jest gospodarzem Walnego Zgromadzenia członków CEPI.

————————————————-

Warszawa to miejsce wielu międzynarodowych kongresów i dużych konferencji jeśli szukasz więcej informacji na temat kongresy konferencje Warszawa zapraszamy do zapoznania się z informacjami na stronie.