Dlaczego warto zapisać się na kursy maturalne?

Zbliża się matura, a Ty czujesz, że Twoja wiedza nie jest na wystarczającym poziomie? Nie przejmuj się. Mamy dla Ciebie wyjątkowe kursy maturalne. To idealne rozwiązanie, dzięki któremu zdasz wszystkie egzaminy! Sprawdź ofertą naszych kursów maturalnych

Kursy maturalne w Warszawie

Kursy maturalne w Warszawie to zajęcia stacjonarne prowadzone w niewielkich grupach, co zapewnia indywidualne podejście do każdego ucznia. Nasza kadra to wykwalifikowani pedagodzy, którzy dzięki długoletniemu doświadczeniu doskonale wiedzą, jakie formy nauki są najbardziej efektywne. Zajęcia odbywają się w Warszawie, w oparciu o system Matura KEY, pozwalający na powtarzanie i utrwalanie materiałów wymaganych przez egzaminatorów na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym. Kursy stacjonarne gwarantują optymalne przygotowanie do matury z języka angielskiego i polskiego, matematyki, fizyki, historii itd. Dzięki kursom zdasz egzamin na poziomie podstawowym i rozszerzonym, a co za tym idzie – dostaniesz się na wymarzoną uczelnię. W trakcie zajęć stosujemy metodę spirali, odnosząc się do wcześniejszych lekcji, w celu weryfikacji przyswojonej wiedzy. To Ty jesteś bohaterem naszych kursów. My staramy Ci się pomóc dotrzeć do celu.

Jak są prowadzone kursy maturalne?

Stacjonarne kursy maturalne prowadzimy w sześcio- lub ośmioosobowych grupach. Udostępniamy profesjonalne sale, by nasi uczniowie mogli skupić się na materiałach dydaktycznych i przyswoić niezbędną wiedzę do zaliczenia egzaminu dojrzałości na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym. Kursy przygotowawcze prowadzone są w dni robocze bądź w weekendy. Każdemu przedmiotowi poświęcony jest jeden dzień w tygodniu, a lekcja trwa 90 minut.  Nie stosujemy limitów zajęć. To Ty decydujesz, jaki zakres pomocy będzie dla Ciebie najlepszy. Zajęcia z języka polskiego, matematyki i języka obcego dedykowane są uczniom, którzy chcą zdawać te przedmioty na poziomie rozszerzonym i podstawowym. W przypadku biologii, chemii, historii, geografii, WOS-u oraz fizyki pomagamy opanować materiał niezbędny do zdania matury rozszerzonej.

Kursy przygotowujące do egzaminu maturalnego – cennik

Kursy maturalne Warszawa prowadzone w naszej szkole to ogromne wsparcie dla osób, które chcą spokojnie przystąpić do egzaminu, mając przekonanie, że zdobyta wiedza pozwoli im osiągnąć wyznaczone cele. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych podopiecznych, stosujemy atrakcyjne rabaty – im więcej przedmiotów, tym większa zniżka. Jeśli zapiszesz się na trzy, różne lekcje (np. WOS, język polski i język angielski), wówczas możesz zapłacić za całość i zyskać nawet 600 zł. Polecenie naszych kursów przygotowujących do egzaminów maturalnych premiujemy 5% zniżką, przysługującą Tobie oraz nowemu uczestnikowi. Jak wygląda cennik z następujących przedmiotów? Kurs maturalny np. z języka polskiego to koszt 350 zł miesięcznie. Zajęcia prowadzone są raz w tygodniu i trwają 90 minut. Zapewniamy edukacyjne materiały kursowe i arkusze maturalne. Jeśli zdecydujesz się na lekcje przygotowujące do zaliczenia egzaminów z dwóch przedmiotów, wówczas zapłacisz jedynie 600, a nie 700 zł. PACK Maturalny z 3 przedmiotów to koszt 750 zł. Każdy zestaw oferuje możliwość zapłaty w wygodnych ratach. Szczegółowe informacje na temat cen i zniżek, znajdziesz na stronie internetowej symposio.pl/kursy-matura-warszawa.

 

Egzamin dojrzałości jest wyzwaniem dla każdej osoby, która pragnie dostać się na wymarzoną uczelnię. Nasze kursy przygotowujące do matury są gwarancją realizacji wytyczonych celów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Czekamy właśnie na Ciebie.

Tagged with: