Sale konferencyjne w ośrodkach jeździeckich

Konferencje w nietypowym miejscu? Ośrodki jeździeckie to miejsce, w którym z dala od miejskiego hałasu zorganizować można spotkanie biznesowe połączone z nauką jazdy konno.

Ośrodki jeździeckie położone są zazwyczaj w zacisznej i malowniczej okolicy, która zapewnia dobre warunki odpoczynku, jak i organizacji konferencji. Na tle innych obiektów konferencyjnych wyróżniają się atrakcjami związanymi z końmi. Oferują między innymi naukę jazdy pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, wycieczki konne, rajdy i wyścigi.

W Skarboszewie, 50 kilometrów od Warszawy znajduje się ośrodek jeździecki Szkockie Ranczo Wellness & Spa. Znajduje się w nim 65 miejsc noclegowych, 4 sale konferencyjne oraz strefa Wellness & Spa. Obiekt zapewnia dobre warunki do wyjazdów firmowych i integracyjnych, można skorzystać bowiem także z takich atrakcji, jak zabawy ranczerskie w szkockim stylu, jazda w stylu western, zajęcia i warsztaty z końmi, rajdy offroadowe quadami i samochodami terenowymi, degustację szkockiej Whisky i cygar czy Karaoke.

===================================================================

Zdjęcie pochodzi z prezentacji obiektu w serwisie www.e-konferencje.pl.
Więcej informacji znajda Państwo w artykule  „Sale konferencyjne w ośrodkach jeździeckich„.