Pałace na szkolenia w Warszawie

Wśród wielu obiektów szkoleniowych w stolicy, na uwagę zasługują dwa zabytkowe obiekty: Pałacyk Otrębusy i Pałac Prymasowski.

Te eleganckie obiekty są świetnym miejscem na organizację konferencji, szkolenia, uroczystych kolacji, czy innych spotka biznesowego. Pałac Prymasowski położony jest w centrum starówki, każdy więc bez trudu go zlokalizuje. Wnętrza urządzone są w stylu archaicznym, a poszczególne sale różnią się od siebie nie tylko rozmiarem, ale i panującą w nich atmosferą. Pałac Prymasowski oferuje 6 komfortowych sal szkoleniowo-konferencyjnych, wyposażonych w profesjonalny sprzęt. Łączna powierzchnia sal wynosi ok 1000m2.

W odległości 20 kilometrów od centrum Warszawy położony jest Pałacyk Otrębusy. Obiekt posiada stylowy letni ogród, gdzie w przerwie szkolenia można zaczerpnąć świeżego powietrza. Funkcjonalne sale szkoleniowo-konferencyjne zapewniają doskonałe warunki do organizacji wszelakich imprez biznesowych.Istnieje możliwość połączenia sal konferencyjnych Mozart i Strauss w jedną.

Obiekty szkoleniowe w Warszawie znaleźć można w serwisie www.szkolenia24h.pl, podobnie jak ofertę kursów i szkoleń z Warszawy oraz całej Polski – szkolenia darmowe, EFS, e-learning, zawodowe.