Gdzie reklamować sale konferencyjne?

Na to pytanie odpowiedzi szuka wiele osób odpowiedzialnych za promocję obiektów biznesowych. Mamy dla nich rozwiązanie, znane w branży już od wielu lat.

Jest nim reklama w serwisie www.e-konferencje.pl, który jest jednym z pierwszych portali konferencyjnych na polskim rynku. Od 2007 roku serwis gromadzi obiekty i sale konferencyjne z całego kraju, w tym oczywiście z Warszawy. W pokaźnym katalogu sal można znaleźć profesjonalne wizytówki hoteli, ośrodków konferencyjnych, pałacyków, restauracji, obiektów sportowych czy ośrodków jeździeckich. To właśnie wśród nich klienci szukają sal biznesowych, warto więc zapoznać się z ofertą serwisu www.e-konferencje.pl w tym miejscu.

Reklama sal konferencyjnych w tym serwisie to nie tylko sucha prezentacja, ale i promocja w serwisach społecznościowych, takich Facebook i YouTube, czy serwisach internetowych współpracujących z e-konferencje.pl. Klienci biznesowi mają także możliwość wysyłania mailingów do baz klientów, zamieszczania ofert specjalnych, czy publikacji artykułów reklamujących obiekt.

Przykładowa prezentacja obiektu z Warszawy: Radisson Blu Sobieski

Przykładowy film


prasa300

ofertypracy300