Polecane sale konferencyjne w Warszawie

Miasto stołeczne jest idealnym miejscem na zorganizowanie spotkań biznesowych, profesjonalnych szkoleń czy konferencji. Przedstawiamy polecane sale konferencyjne w Warszawie.

Sala 410

Jest to sala należąca do obiektu Millenium Plaza, znajdująca się na IV piętrze budynku. Sala 410 jest przestronna, posiada klimatyzację, ekran, rzutnik, flipchart, stół prezydialny, a także na życzenie klienta nagłośnienie. Sala doskonale sprawdza się podczas organizacji szkoleń, konferencji, spotkań biznesowych do 90 osób.

Sala konferencyjna w Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym KZRSS „Społem”

Sala znajduje się na II piętrze obiektu i dysponuje powierzchnią 166m2. Sala wyróżnia się pięknym stylowym wnętrzem, posiada klimatyzację oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. Sala doskonale nadaję się do organizacji konferencji, szkoleń, kursów czy też zjazdów nawet do 130 osób.

Sala Gatrium

Mieści się w Radisson Blu Sobieski i dysponuje powierzchnią 330m2, a także może zostać podzielona na trzy mniejsze sale. W Sali Gatrium istnieje możliwość organizacji konferencji do 450 osób w ustawieniu teatralnym, posiada ona również dostęp do światła dziennego w postaci świetlika w suficie.

Sala Kossak

Jest to sala o powierzchni 85m2, przystosowana do organizacji szkoleń, konferencji dla maksymalnie 80 osób. Sala Kossak wyposażona jest w dostęp do światła dziennego, ekran, rzutnik multimedialny jak również profesjonalne nagłośnienie. Sala znajduje się w Radisson Blu Centrum.

Sala B

Sala mieści się w Centrum Bankowo Finansowym Nowy Świat S.A.. Dawniej Sala B była gabinetem, w którym urzędował Bolesław Bierut, a za czasów rządów Władysława Gomułki sprawowała funkcję sali posiedzeń Biura Politycznego KC PZPR. Z tamtych czasów sala zachowała swój oryginalny wystrój wnętrza. Sala B doskonale nadaję się do zorganizowania spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń dla 70 osób, wyposażona jest w klimatyzację, internet, zaciemnienie sali, rzutnik przezroczysty oraz szatnię.

Przedstawione przez nas sale to tylko nieliczne z wielu jakie można spotkań w Warszawie. Więcej polecanych sal konferencyjnych znajdą Państwo pod adresem www.e-konferencje.pl/miejsca/miasto_Warszawa/