Wśród tych mebli każdy poczuje się jak VIP

Jednym z celów rożnego rodzaju eventów jest to, aby pozostały one jak najdłużej w pamięci uczestników. Zapewni to nie tylko ciekawy scenariusz, atrakcyjni goście i dobry poczęstunek. Liczy się także wystrój takiego wydarzenia. A taki i to na najwyższym poziomie zapewnia firma starevent.pl, która zajmuje się wypożyczaniem mebli eventowych.

Wynajmuje je na każdą okazję, na małe i wielkie wydarzenia.

 
W swojej ofercie ma zarówno eleganckie meble eventowe typu bankietowego do wydarzeń pod dachem, jak i doskonale sprawdzające się w plenerze eko meble z palet i skrzynek.

 
Inna zaletą tej wypożyczalni mebli eventowych są konkurencyjne ceny za wynajęcie unikalnych, estetycznych mebli i akcesoriów. Oczywiście firma zapewnia też kompleksową obsługę od początku do końca wynajmu, dlatego też w przypadku korzystania z usług wypożyczalni mebli eventowych starevent.pl nie trzeba się obawiać, że będą one brudne, niestarannie przygotowane lub zaniedbane. Każdy to znajdzie się w ich otoczeniu poczuje się jak prawdziwy VIP.


Główna siedziba starevent.pl znajduje się w Warszawie, nowy oddział tej wypożyczalni mebli eventowych został również niedawno otwarty w Krakowie, ale baza firmy pozwala na kompleksową obsługę imprez i dowóz mebli w całym kraju oraz za granicą. Wypożyczalnia mebli eventowych jest czynna  24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.
Mamy w ofercie między innymi następujące meble eventowe: stoły, krzesła, stoły, lady, bary, fotele, hokery, meble dla dzieci i meble led. Oferujemy też wypożyczanie namiotów na imprezy.