Wypożyczenie namiotu na przyjęcie

Impreza zorganizowana w namiocie to spektakularny efekt i wspaniała atmosfera. W ten sposób można urządzić wszelkiego rodzaju eventy – od firmowych przyjęć, konferencji, aż po imprezy urodzinowe, rekreacyjne lub wesela.

Wypożyczalnia namiotów Star Event jest gwarancją sukcesu przyjęcia, ponieważ zadba o każdy aspekt organizacyjny. Nawet najbardziej wymagający klienci zostaną zadowoleni.
Niektórzy obawiają się organizowania przyjęcia w plenerze, ponieważ boją się niesprzyjającej pogody. Wynajmując namiot nie trzeba się martwić o warunki pogodowe. Aura w żaden sposób nie wpłynie na sukces imprezy. Przyjęcie może odbyć się w bezchmurny, słoneczny dzień, ale także i w deszczowych warunkach. Namioty są wodoodporne, a ponadto można zamontować dodatkowo boczne ścianki, które zabezpieczą gości przed deszczem i wiatrem.
Poza namiotami i altankami można wynająć również parasole. Ponadto firma Star Event ma w swojej ofercie wszelkie inne niezbędne rzeczy, takie jak stoły, krzesła i inne meble. Pracownicy zajmą się także odpowiednią aranżacją wnętrza namiotu, zgodnie z charakterem przyjęcia i wcześniejszymi ustaleniami z klientem. Możliwe jest ułożenie drewnianej podłogi i wydzielenie tanecznego parkietu. Nie ma znaczenia wielkość przyjęcia i liczba gości. W swojej historii firma urządziła już dziesiątki prestiżowych eventów o zróżnicowanej charakterystyce.
Po zmroku można zachwycić swoich gości efektami świetlnymi. Dodatkowe oświetlenie plenerowych mebli i akcesoriów wywoła ogromne wrażenie i zapewni niesamowity nastrój. Prezencja wydarzenia i jego estetyka sprawią, że zapadnie ono w pamięci uczestników na długo.