Organizacja imprez dla firm krok po kroku

Imprezy integracyjne dla firm to świetna okazja do lepszego poznania członków zespołu, z którym pracujemy na co dzień. Obecnie na rynku znajdziemy mnogość propozycji wprost idealnych na towarzyskie spotkania pracowników.

Możliwości jest wiele, od zabaw w miejscach takich jak kręgielnia, przez wspólne kolacje po wyjazdy do hoteli w urokliwych miejscach. Podpowiadamy, jak zorganizować taką imprezę i jak zadbać o ciekawe atrakcje dla podwładnych.

  1. Integracja dla firm – w lokalu czy poza miastem?
  2. Organizacja imprez dla firm – gdzie szukać ofert?
  3. Imprezy firmowe atrakcje

Integracja dla firm – w lokalu czy poza miastem?

W ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się weekendowe firmowe imprezy integracyjne organizowane poza miastem. Na tego typu okazje wybiera się hotele w turystycznych miejscowościach, takie jak https://www.zamek-gniew.pl/polecamy/imprezy-integracyjne-dla-firm-budowanie-relacji-zespolu-w-historycznej-atmosferze. Takie wyjazdy to świetny pomysł na integrację zespołu. Poza możliwością lepszego poznania kolegów z pracy, podwładni mają szansę poczuć zaangażowanie pracodawcy. Poprzez organizację tego typu wycieczek, właściciel firmy X prezentuje współpracownikom swoją pozycję (jako dobrze prosperującego przedsiębiorstwa) i stosunek do ich pracy, który nagradza weekendowym wyjazdem połączonym z ciekawymi atrakcjami.

Z drugiej strony, spotkanie w lokalu, po godzinach pracy lub też w jej trakcie (czas na integrację wyznacza pracodawca) może okazać się wygodniejszym rozwiązaniem dla starszych pracowników, którzy weekendy woleliby spędzić ze swoimi rodzinami. Dlatego też organizując takie spotkania dobrze wziąć pod uwgę preferencję wszystkich podwładnych, a jeśli to możliwe, zorganizować spotkanie czy wyjazd w czasie pracy, jak robią to niektóre firmy.

Organizacja imprez dla firm – gdzie szukać ofert?

Szukając ciekawych lokali i hoteli na dwudniowe wyjazdy najlepiej jest posłużyć się ofertami z sieci. Jeżeli decydujemy się na wycieczkę integracyjną dobrze jest postawić na obiekty, które organizowały już tego typu spotkania. Na ogół mogą one zaoferować ciekawe atrakcje na imprezy firmowe.

Czytaj – Dobre porady biznesowe dla każdego

Imprezy firmowe atrakcje

Wybierając ciekawe miejsca noclegowe, takie jak zamki i pałace, możemy liczyć na gro najróżniejszych rozrywek. Są to m.in. inscenizacje historyczne, zabawy tematyczne z przebraniami czy zwiedzanie pobliskich  atrakcji turystycznych. Hotele SPA i sanatoria natomiast mają w swojej ofercie masaże i zabiegi relaksacyjne, coś co pomoże odpocząć zregenerować się po całotygodniowym stresie.